Inga widgetar hittades i sidofältet!

Gratis värdering online

Vi vill att det ska vara enkelt att sälja på auktion! Fyll i formuläret med en beskrivning av ditt föremål samt bilder så återkommer vi.

Vill du värdera många föremål? Vi besöker gärna ditt hem. Boka en hemvärdering här.

Fyll i värderingsformuläret

    Några av våra tidigare försäljningar

    Bengt Ruda, ”Cavelli”, IKEA, 1958/59. Klubbat pris: 141 000 kr.
    Axel Salto, vas, Royal Copenhagen. Klubbat pris: 86 250 kr.
    Lars Lerin, akvarell, signerad, 2012. Klubbat pris: 275 000 kr.