Inga widgetar hittades i sidofältet!

Boka en kostnadsfri hemvärdering

Har du konst, möbler, keramik, belysning, mattor, antikviteter eller annat som du önskar sälja? Vi hjälper dig! Ekenbergs Auktioner erbjuder kostnadsfria hemvärderingar i närområdet. Tillsammans går vi igenom ditt hem för att i samråd bestämma vad som ska säljas på auktion.

Vi erbjuder även en helhetslösning så som packning av föremål till auktion, tömning, rensning och städning av exempelvis dödsbon.

Varmt välkommen att kontakta Jens och Jennie Ekenberg via telefon 0733-82 78 69 eller 0733-72 11 03, alternativt via mejl info@ekenbergsauktioner.se eller genom att fylla i formuläret nedan. Om vi inte kan svara på telefon kan du skicka ett sms så återkommer vi.

Vi ser fram emot att träffa dig!

    Några av våra tidigare försäljningar

    Bengt Ruda, ”Cavelli”, IKEA, 1958/59. Klubbat pris: 141 000 kr.
    Axel Salto, vas, Royal Copenhagen. Klubbat pris: 86 250 kr.
    Lars Lerin, akvarell, signerad, 2012. Klubbat pris: 275 000 kr.