Inga widgetar hittades i sidofältet!

Konst sökes

Sälj konst med fri värdering

Är du intresserad av att sälja konst? Vi hjälper dig! Våra köpare världen över söker både svensk och internationell konst såsom Lars Lerin, Johan Krouthen och Ingegerd Torhamn.

Kontakta Jens och Jennie Ekenberg via telefon 0733-82 78 69 eller 0733-72 11 03, alternativt via mejl info@ekenbergsauktioner.se.

Du kan även använda formuläret nedan för att göra en onlinevärdering. Det är kostnadsfritt och helt förutsättningslöst.

Vi hörs!

Fyll i formuläret så återkommer vi.

    Avslutade auktioner

    LARS LERIN. Akvarell, 2012.
    Klubbat pris: 275 000 SEK.
    JOHAN KROUTHÉN. Olja på duk, ”Höstackar”.
    Klubbat pris: 100 000 SEK.