Inga widgetar hittades i sidofältet!

Välkommen in för värdering!

Är du intresserad av att sälja något på auktion? Varmt välkommen in! Vi tar emot ett brett spektrum av föremål och hjälper dig oavsett om du är en van säljare eller är ny inom auktioner.

Adress:
Strömmavägen 28
374 32 Karlshamn

Öppettider:
Tisdag kl. 13-17
Onsdag–torsdag kl. 12-15
Lördag kl. 10-15

Du behöver inte boka in tid utan kan bara komma förbi. Vill du hellre att vi besöker ditt hem gör vi det gärna. Kontakta Jens och Jennie Ekenberg via telefon 0733-82 78 69 eller 0733-72 11 03, alternativt via mejl info@ekenbergsauktioner.se eller genom formuläret nedan.

    Några av våra tidigare försäljningar

    Bengt Ruda, ”Cavelli”, IKEA, 1958/59. Klubbat pris: 141 000 kr.
    Axel Salto, vas, Royal Copenhagen. Klubbat pris: 86 250 kr.
    Lars Lerin, akvarell, signerad, 2012. Klubbat pris: 275 000 kr.